Лавриненко: а як жити футболістам далі?

22-05-2020, 20:15

Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко прокоментував засідання Ради ліг ПФЛ.

“Ми зараз думаємо про складні календарі, здоров’я, про футболістів, які можуть отримати травми, а хто подумає про нас? Ми вже сім місяців без футболу і не відомо скільки ця пауза ще триватиме. На наступних зборах половини керівників і тренерів може не бути. А що робити футболістам ?

Якщо у нас ще чотири місяці не буде змагань, то як їм жити? Якщо змагання не продовжаться, то потрібно розривати контракти з футболістами? Хочу підтримати футболістів, адже про них в цій ситуації ми забули.

ФК Інгулець наполягає на тому, що потрібно шукати шляхи догравання чемпіонату. Потрібно шукати компроміси і шляхи вирішення проблеми. Футболісти, тренери в підвішеному стані. У всіх є сім’ї, які потрібно забезпечувати. Знаємо, що багатьом скоротили зарплату. Де гарантія того, що через місяць її ще не скоротять? Футболіст ж не може піти працювати трактористом. У нас не такі зарплати, щоб могли дозволити собі рік без футболу”, – зазначив Лавриненко.

Нагадаємо, що на Раді ліг, яке відбулося у четвер, клуб не змогли домовитися, в якому вигляді необхідно завершити чемпіонат Першої ліги. ПФЛ направить опитувальники в клуби Першої ліги і очікує отримати у відповідь їх позицію. Чемпіонат Першої ліги може бути дограний як міні-турніру за підвищення в класі в Favbet Лігу і за право залишитися в лізі. Також розглядаються варіанти залишити поточний турнірне становище команд або анулювати результати сезону.

sportarena.com