Оболонь Бровар вимагає дограти сезон

25-05-2020, 20:40

“Оболонь Бровар” звернулася до УАФ з вимогою продовжити сезон у Першій і Другій лігах. Від імені “пивоварів” позицію клубу висловив капітан команди Андрій Корнєв.

“Від імені всього клубу” Оболонь Бровар” хочу звернутися до виконкому УАФ з вимогою продовжити чемпіонат України у Першій і Другій лігах України. Нещодавно ми втратили можливість завершити сезон в тому вигляді, в якому він повинен був бути дограний. Хоча на цей час в Першій лізі неймовірна футбольна інтрига. Майже половина клубів має шанс підвищитися в класі.

Один зіграний тур – і ми маємо абсолютно іншу турнірну таблицю. Тому я не розумію, як можна таку інтригу взяти і завершити? Чому ми повинні приймати результати цього сезону за висновками таблиці на сьогодні? Чому не після 18 турів або не за результатами першого кола? Подивіться хто тоді був на вершині.

Ми розуміємо, що здоров’я людини стоїть на першому місці, але у нас є приклад чемпіонату Німеччини, чому не взяти цей приклад і не адаптувати його до чемпіонату України. Ми повинні дограти цей сезон, тому що такої конкуренції за вихід в Прем’єр-лігу ніколи не було у нас в чемпіонаті. І ми повинні знайти компроміс, тим більше, що є варіанти догравання цього сезону.

Ми вважаємо, що саме гра повинна визначити найсильнішого. Саме футбол, а не інтереси деяких команд, які ситуативно виявилися на перших місцях на даний час. Не позбавляйте футболістів спортивної мотивації. Для деяких футболістів і команд – це, можливо, єдиний шанс вийти в Прем’єр-лігу”, – заявив Корнєв.