Попов: потрібно ще набрати, щоб було ідеально

23-05-2020, 10:39

У п’ятницю «Динамо» провело контрольний матч проти «Руху», який завершився з рахунком 0:0. Захисник киян Денис Попов прокоментував першу гру за більш ніж два місяці.

– Денис, які емоції залишив перший матч після довгої паузи?

– Емоції і почуття позитивні. Радий повернутися на поле, зіграти нарешті в футбол. Хоч матч і неофіційний. Зіграв 90 хвилин, відчуваю себе добре, але, мені здається, потрібно ще набрати, щоб було ідеально.

– Як готувалися до цього товариського матчу, на що був акцент у тренуваннях в ці десять днів, з того моменту, як дозволили проводити командні тренування?

– Як такої, підготовки саме до цього матчу не було. Ми готуємося до відновлення сезону. Було більше роботи з м’ячами, щоб налагодити взаємодію в команді, а також тактичні вправи. А в фізичному плані все хлопці на хорошому рівні.

– У зв’язку з карантином, є якісь обмеження під час тренувань і знаходження на базі, такі як носіння масок, часта дезінфекція рук, соціальне дистанціювання?

– Під час тренувань на футбольному полі ці обмеження неможливо дотримуватися. Але на базі – так, весь персонал ходить в масках, на кожному поверсі стоїть дезінфектор, все постійно дезінфікують руки. Так що все під контролем, всі дотримуються правила безпеки.

– Наскільки команда чекає і готова до матчу з «Шахтарем»?

– Наскільки готова – покаже безпосередньо гра. А готуватися почнемо, мабуть, вже після вихідного. Завтра у нас ще одне тренування. Думаю, з нового тижня почнемо готуватися безпосередньо до цього матчу. Ясна річ, всі скучили за іграми. За будь-якими іграми, навіть сьогоднішній товариський матч був для нас довгоочікуваним.

– Як ти вважаєш, до старту офіційних ігор команді потрібно буде провести ще один або кілька спарингів?

– Якщо буде така можливість, то, думаю, тренерський штаб запланує інші товариські гри.

ФК Динамо Київ