Постол до бою з Раміресом міг завершити кар’єру

23-05-2020, 16:12

Вадим Корнілов, менеджер екс-чемпіона світу в першій напівсередній вазі Віктора Постола (31-2, 12 КО) поділився очікуваннями від бою українця з чемпіоном за версіями WBC і WBO Хосе Раміресом (25-0, 17 КО).

Також Корнілов заявив, що Постол був близький до завершення кар’єри.

«Крім базового промоутера Постола компанії Elite Boxing Promotions, до нього ще приєднався промоутер в особі TBG Promotions, це структура Ела Хеймона. Це сталося ще до попереднього його бою. Була пропозиція, ми цю пропозицію прийняли, і з цього, в принципі, все непоганого вийшло.

Ми вже в якихось моментах замислювалися, що, можливо, вже Віктор буде закінчувати кар’єру, але тут прийшла ще одна можливість, якою можна було скористатися.

У цій команді можна максимально вплинути на те, щоб цей поєдинок пройшов нейтрально. Однак сказати, що 100% суддівство буде нейтральним, я, напевно, не візьмуся, адже все-таки проводить шоу компанія Top Rank, яка веде справи Раміреса. Бій пройде у нього практично вдома у Фресно. Тут навіть справа не в промоутерстві і впливі, але дуже часто судді, оцінюючи, хто домашній боксер, все-таки більш схиляються іноді до цього боксера.

Ви знаєте, на такому рівні, в таких боях, ризик того, що буде нечесне суддівство, на мою думку, не далекий від того, що хтось просто когось нокаутує, або хтось когось зупинить. Зупинка – один з чинників, є ще багато чинників. Я все-таки вірю в те, що, якщо боксер вірить в себе і йде до своєї мети, і не думає про все вищеперелічене, а Вітя саме така людина, я думаю, що результат сам про себе скаже», – сказав Корнілов.

Нагадаємо, спочатку бій Постол – Рамірес мав пройти в лютому в Китаї, однак через коронавірус поєдинок перенесли в США на травень, а потім на липень.

Luckypunch.net