Степаненко: Тайсону чогось не вистачає в Україні

23-05-2020, 12:10

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко заявив, що у нього немає ніякого конфлікту з партнером по команді Тайсоном:

«У мене з Тайсоном немає ніяких проблем, ми нормально спілкуємося. Люди роздмухують якісь конфлікти. Я хочу, щоб клуб добивався максимальних результатів, тому, якщо собі треба дати по шапці, то я дам спокійно. І так повинен кожен до себе ставитися, щоб колектив домагався результатів.

Тайсон – топовий футболіст, за ним завжди стежать, такого футболіста хочуть отримати до себе в команду багато тренерів і керівників. Десь йому в вуха щось ллють агенти, десь він сумує за домівкою, за Бразилією, найчастіше згадує «Інтернасьйонал».

Він виріс у великій родині, у нього багато братів і сестер. Вони постійно до нього прилітають, мама прилітає до Києва, вони тут живуть. Він багато вже в Україні років, йому чогось не вистачає.

Але як тільки команда щось виграє або єврокубки, то він тренується, все супер. Був момент, він ходив без настрою, Андрій Шевченко йому класні слова сказав на нагородженні, як він почав тренуватися. Він піддається емоціям, у нього бувають часто перепади настрою. Це відіграє свою роль.

Але я думаю, що він дуже любить нашу країну, наш клуб, як би не склалася його кар’єра, він до кінця відпрацює контракт. Домовиться з клубом, залишиться – для рівня «Шахтаря» це буде класно. Не домовиться – в будь-якій команді Бразилії, Європи він буде грати.

Трибуна