Євген Мороз: ПФЛ не змінює свою позицію

26-05-2020, 09:17

Спортивний директор Професійної футбольної ліги Євген Мороз прокоментував Sport Arena ситуацію, що склалася в першому дивізіоні щодо завершення чемпіонату в класичному форматі, а також розповів, якою він бачить подальшу долю цих турніру в сезоні-2019/2020.

– Що збирається робити ПФЛ в ситуації, що склалася?

– Ліга не змінює свою позицію: ми наполягаємо на завершенні сезону за спортивним принципом, проте в форматах, які можливі в обставинах, що склалися. УЄФА наполягає на тому, що якщо змагання неможливо завершити в класичному вигляді, необхідно шукати резервні варіанти, як наприклад зробили в Румунії та Молдові, перезапустивши змагання в інших форматах. Тим самим ми і сезон закінчимо, і до наступного буде час підготуватися. ПФЛ направила в клуби опитувальник з декількома варіантами завершення сезону за спортивним принципом, і протягом двох днів вони повинні визначитися зі своїм вибором. Сам опитувальник вже опублікований.

– Який варіант вважаєте оптимальним?

– Той, який визначить найсильнішого за спортивним принципом. Це головне, і те, чого ми домагаємося. Не повинно бути кабінетних рішень, відносини повинні бути з’ясовані на футбольному полі, в спортивній боротьбі. За це ми любимо футбол і спорт. Завжди на цьому стояли і будемо стояти.