Мотор претендує на wild card Ліги чемпіонів

03-06-2020, 19:38

Головний клубний турнір Європи в сезоні-2020/2021, як відомо, знову змінить свій формат. Ліга чемпіонів-2021 збере 16 команд, проте чітких критеріїв формування елітної компанії не передбачено.

Чемпіон України, запорізький «Мотор», подав заявку на отримання wild card, і за словами керівництва клубу, має високі шанси опинитися серед учасників ЛЧ. Європейська федерація гандболу обіцяла оприлюднити склад учасників до 21 червня.

Якщо моторовці не потраплять в їх число, то євросезон почнуть у другому за значимістю турнірі – Кубку європейської ліги (24 команди), який раніше носив вивіску Кубок EHF.

«Мотор» перепідписав контракт з лідером команди Борисом Пухівська , яким активно цікавився серйозний гравець на трансферному ринку білоруський БГК ім.Мешкова. Нова угода розрахована на один рік, який стане шостим в Запоріжжі для топ-бомбардира.

Один з лідерів першої лінії Максим Бабічев 3 квітня переніс операцію на коліні і зараз проходить відновні процедури в Мінську. Планується, що передсезонку (другий тиждень липня) досвідчений лінійний почне в загальній групі

Представництво в Білорусі «Мотора» в новому сезоні зросте ще на дві одиниці. На береги Дніпра переїдуть воротар Іван Мороз і лінійний В’ячеслав Бохан. Ще одним новачком став розігруючий з Угорщини Віктор Мельничук, який має українське коріння.

Не менш цікава перестановка сталася на місці асистента головного тренера. Литовцеві Гинтарас Савукінасу допомагатиме 49-річний грузин з ісландським паспортом – Роланд Ерадзе. Воротар, який брав участь на Олімпіаді, займе місце Євгена Будко, який, за нашою інформацією, планує продовжити роботу в одній із запорізьких ДЮСШ.

XPORT.ua