Агробізнес переміг Рух і заробив кошти від Смалійчука

07-07-2020, 19:00

У перенесеному матчі 20-го туру Першої ліги львівський Рух вдома поступився волочиській команді Агробізнес.

На початку матчу Копина відзначився забитим голом. На 28-ій хвилині Когут зрівняв рахунок. Вже у наступній атаці львівська команда знову вийшла вперед – Брікнер потужним ударом змусив капітулювати голкіпера гостей.

У другому таймі матчу волочиська команда змінила гру на полі у Винниках. Семенець на 63-ій хвилині матчу зрівняв рахунок, а через сім хвилин Когут вивів вперед Агробізнес.

Раніше власник Карпат Олег Смалійчук обіцяв клубу, який переграє Рух, передати 600 тисяч гривень. Чи виконає він свою обіцянку?

Рух – Агробізнес 2:3 (2:1) (Копина, 9; Брікнер, 29 – Когут, 28, 70; Семенець, 63)