Арбітра матчу Інгулець – Прикарпаття можуть покарати

16-07-2020, 15:52

Поєдинок 24-го туру Першої ліги України, в якому Інгулець приймав на своєму полі Прикарпатті, не обійшовся без скандальних інцидентів, пов’язаних з роботою суддівської бригади.

Як повідомляє Профутбол, головний арбітр зустрічі Іван Бондар ризикує отримати відсторонення від роботи в матчах професійного рівня за дві грубі помилки, які вплинули на підсумковий результат зустрічі Інгулець – Прикарпаття (1:0).

Комітет арбітрів УАФ підтвердив, що на 53-й хвилині Бондар помилково показав другу жовту картку гравцеві Прикарпаття Владиславу Семотюк за симуляцію, через що гості були змушені догравати матч у меншості.

Крім того, рефері призначив одинадцятиметровий у ворота Прикарпаття в компенсований до другого тайму час, що також розцінили як невірне рішення.

Глава Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі вже відправив Івану Бондарю лист, в якому повідомив про його помилки. Також Промені вказав, що на наступному засіданні Комітету арбітрів буде розглянуто питання про відсторонення судді від роботи в матчах професійного рівня.