Близнюк: Миколаїв не забиває з вигідних позицій

12-07-2020, 15:20

Головний тренер «Миколаєва» Ілля Близнюк прокоментував поразку в 23-му турі Першої ліги від «Оболоні Бровара» (0:2).

«Рахунок не відповідає ходу зустрічі. Був хороший матч. Обидві команди грали на перемогу, це було видно. На жаль, на початку зустрічі ми не забили з вигідної позиції. Потім гра протікала в руслі боротьби, але у «Миколаєва» була територіальна перевага. У першому таймі була рівна гра.

У другому таймі ситуація практично не змінилася. В «Оболоні Броварі» зібрані досвідчені гравці. Отримали м’яч зі стандарту, цим суперник і славиться. Ми віддали матч, супернику більше пощастило.

Нам не вистачило забитих м’ячів. Висловився жорстко, адже ми не забиваємо з вигідних позицій, не робимо результат. Це насторожує », – сказав Близнюк.