Галич-Бурштин має стати новими Карпатами

28-07-2020, 17:05

Телеведучий і журналіст Ігор Циганик у програмі Циганик Live поділився наявною в нього інформацією про бачення майбутнього “Карпат” з боку співвласника клубу Олега Смалійчука.

“Карпати”, акцентує Циганик, подали документи на ліцензування в Першу лігу, але в них не вказали жодних можливостей відтермінування боргів.

“Особливої зацікавленості в тому, щоб отримати ліцензію для участі в Першій лізі, “Карпати” не виявили. Видасть УАФ чи не видасть – це питання.

Команда “Галич-Бурштин” вже подала документи на ліцензування до Другої ліги. Цілком ймовірно, що вона отримає цю ліцензію. Наскільки я розумію, це команда, в якій тренерський штаб буде формувати нинішній співвласник Карпат Олег Смайлічук.

Він сам родом з Галича. Сумніваюся, що не має стосунку до цієї команди. Існує така історія, що ця команда з часом буде перейменована в «Народну команду Карпати, переїде до Львова і буде грати на стадіоні Україна.

Наскільки це законно – оцінювати УАФ. Якщо “Галич-Бурштин” не отримає ліцензію, то буде спроба іншої команди із Західної України зробити таку комбінацію.

Це така ж комбінація, як Верес – Львів. Але вони все одно не зможуть використовувати емблему і історію “Карпат”, – сказав Циганик.