Вернидуб: ми – команда, зірка – це вся команда

12-07-2020, 13:51

У поєдинку 17-го туру чемпіонату Білорусі з футболу солігорський «Шахтар» під керівництвом українського тренера Юрія Вернидуба розгромив «Городею» з рахунком 4:1.

У турнірній таблиці команда вийшла на перше місце і на два очки випереджає БАТЕ.

Після гри Вернидуб залишився задоволений грою команди: «Виграли гру, я думаю, заслужено. Команда показала непогані швидкості. Так, коли забиваєш три до перерви і виходиш на другий тайм, є якась … Хоча я попереджав, що потрібно зібрано виходити і грати. Буває. Найважливіше, що потім знову заграли, забили четвертий м’яч і взяли важливих три очки. Рухаємося далі.

Радіти чомусь особливо не потрібно, тому що попереду ще тринадцять турів. Шлях дуже довгий. Потрібно до кожної гри конкретно готуватися і йти до своєї мети. Принцип завжди один: ми – команда. Зірка – це вся команда», – сказав Вернидуб.