Гласнер: Шахтар володіє дуже високою якістю гри

05-08-2020, 12:39

На традиційній передматчевій прес-конференції головний тренер «Вольфсбурга» Олівер Гласнер поділився очікуваннями від другої гри 1/8 фіналу Ліги Європи з «Шахтарем», яка пройде 5 серпня в Києві.

– Які висновки були зроблені після поразки в першій зустрічі (1:2)?

– Спочатку я хочу висловити радість, що ця гра взагалі відбудеться через майже п’ять місяців після першого матчу. Звичайно, «Шахтар» зараз знаходиться в більш вигідному становищі, ніж ми. Для перемоги в раунді нам потрібно забивати мінімум два м’ячі. Ми виходимо з того, що «Шахтар» гратиме на такому ж високому рівні, як і в минулому поєдинку. Але хочу зазначити, що шанси на перемогу у нас зберігаються.

– При підготовці скільки матчів «Шахтаря» ви переглянули і що нового побачили?

– Аналізували нашу першу зустріч, що відбулася навесні. Але ми не тільки дивилися, а й самі грали. Провели ряд товариських поєдинків, які дозволили добре підготуватися. Ми в прекрасній формі і готові завтра грати. Мушу визнати, що становище «Шахтаря» вдаліше нашого. Думаю, така перевага вказує на те, що, швидше за все, суперник не стане нічого суттєво змінювати в своїй грі.

У «Шахтаря» дуже багато футболістів, які чудово показують себе в обороні і в дуелях один на один. У них відмінна ланка півзахисту. І в цілому ми відчуваємо глибоку повагу до суперника. Але переслідуємо головну мету – перемогти і вийти в наступний раунд Ліги Європи, який проходитиме в Німеччині.

– У Бундеслізі в останніх п’яти виїзних матчах ви здобули три перемоги. У чому феномен?

– Секрет успіху полягає в нашій впевненості. У Бундеслізі ми провели 10 матчів на виїзді і добре себе показали.

– Яка кадрова ситуація в команді?

– Склалася напружена ситуація зі складом: кілька гравців вибуло. Але до завтрашнього матчу ми готові і скористаємося всіма кадровими можливостями, якими володіємо.

– «Вольфсбург» провів свій останній офіційний матч 40 днів тому, а «Шахтар» – 2,5 тижні тому. Цей фактор є плюсом для вас чи навпаки?

– Всі ми думаємо над цим питанням і намагалися знайти на нього відповіді. Добре б, якби і у нас, і суперника було однаковий час на підготовку до завтрашньої гри. Але ми обговорили з командою, як довго продовжиться відпустка, як довго будемо готуватися до майбутнього матчу, і виробили найкращий сценарій, – з ним будемо завтра виступати.

– З якою командою з Бундесліги ви б могли порівняти «Шахтар»?

– Складно порівнювати клуби з різних чемпіонатів. Точно можу сказати, що «Шахтар» має дуже високою якістю гри. Футболісти відмінно показують себе в нападі, що ми і випробували на собі в першому матчі. І в той же час зазначу, що в другому таймі суперник відмінно показав себе і в обороні. Наше завдання на завтра – подолати ці якості «Шахтаря» і показати себе з найкращого боку.

ФК Шахтар Донецьк