Левченко: Динамо і АЗ зараз не у найкращих кондиціях

15-09-2020, 10:33

Експерт Євген Левченко, який раніше грав в Нідерландах, висловився про матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Динамо» – АЗ Алкмаар.

– АЗ поступається по фінансах китам нідерландського футболу – «Аяксу», ПСВ і «Фейеноорду»?

– «Фейеноорду» – ні. А ПСВ і «Аяксу» – так, причому, амстердамці – дуже багато. Але за рахунок правильної трансферної політики і якісної роботи академії клубу він нівелюють відставання від грандів, а часом і перевершують їх.

– Без підтримки глядачів «Динамо» буде мати перевагу в Києві?

– Так. Хоча б тому, що є можливість готуватися на одному місці, нікуди не перелітаючи. Вдома завжди легше. До того ж я вже говорив, що АЗ знаходиться не на піку своєї готовності. Але все одно гра буде цікавою, оскільки все потрібно вирішити в одному матчі.

– Як би ви побудували гру проти АЗ?

– Я не тренер «Динамо». Але якщо пофантазувати, то першим ділом я б постарався залишити суперника без м’яча. Не можна давати розвернутися Стенгсу, Ідріссі і Боаду. А також спробував би виманювати захисників АЗ подалі від воріт, а потім їх оббігати. Думаю, це запорука успіху (посміхається).

– Яким буде ваш прогноз?

– «Динамо» і АЗ зараз не в найкращих кондиціях, але хто краще за два останні тижні підготується тактично і ментально, той і переможе. Я все-таки віддам невелику перевагу українській команді.

zbirna.com