Лопес: Я перебоксував Ломаченка зі зламаною ногою

14-11-2020, 13:16

Абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Теофімо Лопес (16-0, 12 КО) докладно розповів Fight Disciples про пошкодження, які заважали йому перед і під час поєдинку з Василем Ломаченком (14-2, 10 КО). Ну а також у нього запитали, як цю перемогу святкує Лопес-старший:

“Батько переглядає бій кожен день, по два рази в день. Ну і, думаю, він уже заглядає в наступний рік, з ким ми там зустрінемося. Ну а поки він насолоджується. Думаю, він заслуговує на звання тренер року за цю перемогу.

Що у мене були проблеми зі здоров’ям? Я робив МРТ і рентген ноги, у мене були проблеми з кистю. Та й зараз кисть мене турбує. Мені кололи кортизон. Коли я приїду в Лос-Анджелес, щоб мені зняли шви з ноги, то поговорю і з приводу руки. Мені все ще боляче, коли я напружую її. Ми робили МРТ і мені сказали, що все в порядку, але в тиждень бою мені сказали, що у мене частковий розрив. Мій лікар весь тиждень бою працював над усім, що мене турбувало: над плечем, над кистю, над ногою – над усім. З плечем потім все було в порядку.

Але ось нога. Мені знадобилася операція. Мені сказали, що на відновлення потрібно 5-6 тижнів.

Коротше кажучи, я приїхав на операцію, лікарі думали, що у мене там частковий розрив, але виявилося, що повноцінний. До того ж, у мене там була тріщина.

Чи можна вважати, що я побив Ломаченка зі зламаною ногою? Так. Про це я і говорю. Але це спорт. Я отримав цю травму до бою. Щоб пошкодження турбувало мене менше ми замовили особливе взуття. Його не було в США і нам доставили його з Британії. Воно було, практично, з коробки. Також я був в двох шкарпетках. Ми намагалися зробити все, тому що розуміли, що Ломаченко буде багато рухатися. Ну і впоралися ми відмінно.

Ну і ще – коли адреналін тебе захльостує, то ти багато чого не відчуваєш”.