Підручний: У Фінляндії специфічне харчування

14-11-2020, 15:18

Капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний розповів про харчування на зарубіжному зборі в фінському Вуокатті.

– Ви проживаєте у готелі? Чи є якісь інші збірні разом з вами? Де і як ви харчуєтесь?
– Ми живемо в готелі, на нашому поверсі проживає лише наша команда, основна, більше нікого немає. Тут є окремий вхід, через вулицю. Ми ні з ким не контактуємо, не ходимо по інших поверхах. Тому, в нас немає ніякого контакту: ні з командою Б, ні з іншими.

Щодо харчування, то перших 10 днів ми харчувалися окремо, нам привозили їсти, а вже після 10 днів перебування у Вуокатті, після отримання негативних тестів на коронавірус, ми ходили в їдальню, але в окремий зал.  Ось пройшло два тижні з моменту прибуття сюди, і нам вже дозволено ходити харчуватись в загальний зал, де їдять всі спортсмени. Але туди ходить дуже мало людей, тому досить зручно.

– Валя казала, що не дуже задоволена тим, як ви харчуєтесь. Що ти можеш сказати з цього приводу? 
– Харчування не те що проблемне, воно швидше специфічне, фінське. Тут переважає їхня кухня, багато риби. Не скажу що воно погане, але специфічне, на любителя. Якщо мені чогось не вистачає – я йду у великий супермаркет, який знаходиться недалеко він нас, в п’ятистах метрах, де можу купити все, що мені потрібно. До того ж, у кожного в номері є кухня, тому якщо мені щось потрібно – я без проблем собі щось приготую. З цим проблем у мене немає, мене все влаштовує.

Український біатлон