УЄФА дискваліфікувала наставника Шахтаря

14-11-2020, 18:59

УЄФА прийняв ряд дисциплінарних рішень за останніми поєдинками, що відбулися під егідою цієї організації.

Серед інших в поле зору дисциплінарних органів УЄФА потрапив і матч «Шахтар» – «Інтер», який відбувся 27 жовтня в Києві на НСК «Олімпійський» і завершився нічиєю 0:0.

За результатами розгляду, УЄФА прийняв рішення дискваліфікувати головного тренера «Шахтаря» Луїша Каштру на один матч єврокубків через затримку початку поєдинку.

Відзначається, що нинішнім рішенням УЄФА запустив в силу умовну дискваліфікацію на один поєдинок для Каштру, яка була накладена відповідним рішенням від 7 серпня за підсумками розгляду аналогічного дисциплінарного проступку з боку португальського тренера в матчі його команди проти «Вольфсбурга» в Лізі Європи-2019/20. Тоді УЄФА покарав Каштру одним матчем дискваліфікації умовно з випробувальним терміном в один рік.

З урахуванням того, що ситуація повторилася, колишнє покарання, згідно п. 3 ст. 26 Дисциплінарного регламенту УЄФА вступило в силу. З цієї причини Луїш Каштру не зможе бути присутнім на тренерському містку «Шахтаря» в найближчому матчі команди проти «Боруссії» Менхенгладбах в рамках 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів, який запланований на 25 листопада.

Також Каштру був покараний на 5 тисяч євро, а відповідальність на донесення дисциплінарного рішення до відома португальського тренера покладено на «Шахтар».