Берінчик знищив друга ірландця Мак-Грегора

25-07-2021, 15:16

Український боксер Денис Берінчик (15–0, 8 КО), володар пояса WBO International у легкій вазі, взяв участь у незвичайному поєдинку.

24 липня у Палаці спорту в Києві Берінчик провів бій на голих кулаках проти екс-бійця UFC Артема Лобова (MMA: 13–15–1, Bare Knuckle FC: 2–1), уродженця Росії, який нині представляє Ірландію.

Формат кулачного бою – 5 раундів по 2 хвилини.

Денис Берінчик (Україна) достроково переміг Артема Лобова (Ірландія)
Весь поєдинок Денис володів перевагою. У Берінчика була перевага в швидкості роботи рук, і технічно українець виявився більше підготовленим до дуелі. У клінчах теж Денис перевершував опонента. В результати двічі, у 3-му та 4-му раундах, рефері відраховував нокдаун для Лобова.

Бій був достроково зупинений після 4-го раунду через відмову Артема Лобова від продовження поєдинку. У ірландця все обличчя було в крові, і Російський молот вирішив не виходити на останній 5-й раунд.

Денис Берінчик: «Дякую всім, що тут зібралися. Вітаю опонента Артема Лобова. Дякую, що погодився битися з непереможеним боксером. Супернику респект. Дебют вдався. На кулаках битися сподобалося. Думаю, що це не кінець, а тільки початок. Хочу подякувати своїй команді та всім, хто мені допоміг».

Артем Лобов: «Дякую всім за підтримку. Може, з вагою трохи перегнув. Багато скинув, зважування пізно було. Я знав, що Денис – висококласний боєць. Тому з ним і хотів побитися. Навіщо виходити з х*р знає ким. Якщо вже виходити – то з сильними пробувати та до зірок йти. Якщо не вийде – будеш поруч з Місяцем. Вітаю Дениса, для мене була велика честь попрацювати тут. Швидше за все, я буду зав’язувати. Немає вогню в серці, який раніше був. Сюди просто виходив подивитися, як і що. Дякую всім і особливо моїй команді».