Динамо хоче підписати нападника московського клубу

09-07-2021, 07:03

Київське «Динамо» близьке до підписання контракту з білоруським форвардом московського ЦСКА Іллею Шкуріним.

Журналіст Ігор Бурбас поінформував:

«Дуже ймовірно, що вже на другі збори у складі «Динамо» вирушить новий нападник. Це 21-річний білорус Ілля Шкурін. Йому роздають великі аванси і хороші перспективи. Переговори на завершальній стадії. Йдеться про оренду з можливістю подальшого викупу».

Журналіст ТаТоТаке Михайло Співаковський зазначив:

«Динамо» розглядає шорт-лист гравців, за яких потрібно платити гроші. Білоруські колеги мені підтвердили інформацію, що «Динамо» проявляє інтерес до нападаючого ЦСКА Іллі Шкуріна, якому 21 рік, він став у складі скромного клубу «Енергетик-БГУ» найкращим бомбардиром сезону 2019. Після чого пішов за 0,5 млн євро у ЦСКА. І зараз є бажання в армійців його віддати. У Суркіса хороші відносини з Гінером, і все абсолютно можливо. Гра Шкуріна нагадує профайл Бєсєдіна. Він може поборотися і скинути м’яч, здатний битися та вчепитися».

Співавтор програми ТаТоТаке Андрій Сеньків пояснив:

«Шкурін – це футболіст, який відмовився виступати за збірну Білорусі, допоки країною править Олександр Лукашенко. У відповідь білоруська влада позбавили Шкурина можливості відстрочити службу в армії. І будь-який його візит в рідну країну – це, по суті, кирзові чоботи і вперед, до армії. Це футболіст, який викликає у мене повагу».

Шкурін перейшов з Динамо Брест в ЦСКА в січні 2020 року. У минулому сезоні форвард провів 14 матч і забив 3 голи за армійців. Також Ілля провів забив 1 гол в 6 поєдинках за збірну Білорусі U-21. У рідній країні грав за клуби «Вітебськ», «Енергетик-БГУ», «Динамо» Брест.