Пластун виграв з Лудогорцем Суперкубок Болгарії

18-07-2021, 16:58

У рамках матчу за Суперкубок Болгарії на полі Національного стадіону Васіля Левскі у Болгарії зустрічалися “Лудогорець” і “ЦСКА Софія”.

У стартовому складі клубу з Разграда вийшов український центральний захисник Ігор Пластун. На 14 хвилині він відкрив рахунок у матчі, проте арбітри за допомогою VAR побачили порушення і скасували взяття воріт (момент з 1:09).

Не зважаючи на це, “орли” не перестали атакувати і ще до перерви двічі відзначилися у воротах суперників. У підсумку “Лудогорець” здобув перемогу з рахунком 4:0. У активі Ігоря усі 90 хвилин на полі.

Це вже четвертий трофей для Пластуна у його кар’єрі у Болгарії. Нагадаємо, що нещодавно він повернувся до “Лудогорця” після проведених трьох років у бельгійському “Генті”.