Бабич: Шахтар на класі обіграв СК Дніпро-1

14-09-2021, 14:11

Український тренер Олександр Бабич прокоментував перемоги «Динамо» і «Шахтаря» в матчах 7-го туру УПЛ. Нагадаємо, кияни обіграли «Металіст 1925», а донецький клуб виявився сильнішим за «Дніпро-1». «Зоря» зіграла внічию з «Рухом».

««Динамо», як мені здається, малою кров’ю здобуло перемогу в Харкові. Кияни, як, втім, і «Шахтар», і «Зоря», ставили на чільне місце результат. У «гірників» був найскладніший суперник. «Дніпро-1» показав непогану організацію гри, але від команди Ігора Йовічевіча хотілося більшого побачити в атакуючих діях. Дніпряни не поставили нерозв’язних завдань авторитетному суперникові. «Гірники» на класі здобули перемогу.

«Зоря» зіграла проти команди, тренер якої вміє закриватися. Якщо в минулих матчах луганчани мали нарікати самі на себе за не реалізацію, на цей раз багато можливостей забити у них не було. Хіба що під завісу зустрічі, коли Віктор Скрипник посилив атаку, біля воріт «Руху» стало спекотно. Втім, і проблеми в центрі оборони у «Зорі» залишаються. Ці промахи вплинули на результат зустрічі у Львові», – сказав Бабич.

zbirna.com