Де Дзербі: У Шахтарі багато сильних гравців

12-09-2021, 14:53

Головний тренер донецького “Шахтаря” Роберто Де Дзербі прокоментував перемогу над “Дніпром-1” в матчі 7-го туру УПЛ.

– Наскільки важко складалася гра після паузи на матчі збірних?

– Завжди складно – і в матчах до паузи, і після. Ми грали проти дуже сильної команди, але зіграли добре. Особливо гарно ми виглядали на останніх хвилинах другої половини.

Дніпряни створили нам складності після голу Фернандо, у нас був присутній страх. Мені не сподобалася перша половина другого тайму, ми грали з м’ячем не особливо сміливо. Ми втратили ритм і пересували м’яч неправильно. А в другій половині другого тайму вже створювали моменти і могли забити другий гол раніше. Могли забити і третій м’яч.

– Наскільки було важко без Додо і Марлона?

– У “Шахтарі” багато сильних гравців, але різної якості і віку. Я дуже вірю в Коноплю, у нього може бути хороша кар’єра. Молоді гравці повинні грати, щоб стати більш впевненими, зокрема Вітао. Вони обидва зіграли добре.

– Фернандо вийшов на лівому фланзі півзахисту, а Педріні на вістрі. Яка роль була у другого? Центрфорвард або фальшива дев’ятка? Як він впорався з цим завданням?

– В кінцевому результаті я прав або ви?

– Думаю, ви.

– У мене такі принципи гри, що швидкісним гравцям краще грати на фланзі. Це два дуже сильних футболіста, які можуть грати на різних позиціях.

– Недооцінки “Шерифа” в ЛЧ не буде?

– Я не дуже добре знаю цю команду, я думав про “Дніпрі-1”. Але сьогодні почну думати про “Шериф”, – розповів італійський наставник.