Красюк: Усику потрібно вирішувати долю самостійно

16-09-2021, 12:00

Генеральний директор K2 Promotions Олександр Красюк поділився очікуваннями від майбутнього титульного поєдинку його підопічного Олександра Усика проти Ентоні Джошуа, який пройде 25-го вересня в Лондоні.

«Варіант номер один – Джошуа перемагає за очками. Це ймовірний варіант. Що для цього потрібно? Для цього він повинен проявити витривалість, характер, техніку, тактику. Таку, яка б переважала над тими ж вміннями Усика. Чи це можливо? Ми не знаємо і з задоволенням чекаємо цей поєдинок. Другий варіант – Джошуа перемагає достроково. Він б’є, ми бачили його поєдинок з Володимиром Кличком. Та практично будь-який його поєдинок закінчувався травматично для його суперника.

Альтернативний варіант – Усик перемагає за очками. Він на порядок швидший, зважаючи на свої габарити. Більш досвідчений з точки зору боксу і навичок, включаючи любительську кар’єру. Любительська кар’єра Джошуа складається з 45 поєдинків, в рамках яких він став чемпіоном Європи, світу та Олімпіади. В Усика ж цей параметр під 300 поєдинків. Четвертий варіант – перемога Усика достроково. Чому б і ні? Точно так же, як і в поєдинку з Белью. Він технічно виводить суперника зі стану комфорту, завдає тоннаж ударів, поступово відбираючи у нього сили і орієнтир у просторі. І в подальшому просто закінчує, ставить жирну крапку одним або декількома ударами, що теж можливо. Будь-який з цих варіантів має місце бути», – сказав Красюк.

Fightnews