Льоріс: Ми дуже поважаємо збірну України

03-09-2021, 21:13

Завтра, 4 вересня збірна Франції в Києві проведе матч відбору на ЧС-2022 проти України. Воротар французів Уго Льоріс поділився очікуваннями від матчу:

– Як ви себе почуваєте зараз?
– Так, зараз не найкращі часи для нас. Але впевненість перед майбутнім матчем у нас є. Сил для матчу у нас не так багато, але ми тренуємося, робимо все можливе, готуємося до матчу. Вважаю, завтра ми зробимо все, щоб показати свою найкращу гру.

– Минулого разу ви забили першими, але не зуміли втримати переможний результат. Що потрібно зробити зараз, щоб перемогти?
– Все залежить від різних умов, від підготовки. Проти Швейцарії на Євро-2020 наша підготовка була хорошою. Нам потрібно попрацювати з контролем м’яча, це головне. Завтрашній матч – найважливіший для нас.

– Як ви готуєтеся до майбутнього матчу?
– Ми працюємо над тактикою. Не важливо, як саме ми працюємо – з атакою, з простором, з захистом, тому що в грі можуть виникнути труднощі, і це вже питання не до тренеру, а до гравців.

– Чи вплине відсутність Мбаппе на завтрашній матч?
– У нас є можливість показати хорошу гру, це питання всієї команди. Певні труднощі виникнуть, але я впевнений в нашій команді.

– Уго, кого з гравців атакуючого плану збірної України ви побоюєтеся? Від кого не хотіли б пропустити?
– Не можу виділити когось окремо. Але ми дуже поважаємо збірну України і чекаємо важкої гри завтра.