Маркевич: Вірю, Маріуполю пощастить з Шахтарем

13-09-2021, 14:43

Головний тренер «Маріуполя» Остап Маркевич прокоментував виїзну перемогу над «Колосом» (3:1) в матчі 7-го туру УПЛ:

– Дякую за вітання. Природно, коментар по грі буде позитивним. На цьому етапі нас більшого всього цікавлять бійцівські якості, які нашій молодій команді треба проявляти в кожному матчі. І сьогодні команда їх проявила. Це мене дуже радує. Думаю, хлопці відчули впевненість і зрозуміли, що без цього аспекту в сучасному футболі немає на що розраховувати. Вітаю нашу команду і наших вболівальників із заслуженою перемогою. Вони зачекалися цієї перемоги. Напевно, у них сьогодні буде гарний настрій.

– Сьогодні «Маріуполь» здобув першу перемогу в сезоні. Чому не вдавалося перемагати раніше? Що стало сьогодні основним фактором у перемозі?

– У нас було багато травм у провідних гравців. Чех, Меліченко… Очеретько все ще відновлюється. Це дуже вагомі для нас втрати. На їхніх місцях грали зовсім молоді хлопці, які ще не досягли необхідного рівня фізичної підготовки. «Колос» – досвідчена команда, в складі якої грають фізично потужні футболісти.

Ми ніколи не давали установки валятися на полі нашим молодим футболістам. Ми така поведінку не заохочуємо. Але сьогодні такі ситуації часто виникали і саме через те, що фізично потужні гравці «Колоса» твердо ставили корпус, ногу – нашим молодим хлопцям було важко протистояти такому тиску. «Колос» сьогодні також проявив характер. Вони билися до кінця.

– Наступний матч «Маріуполь» також проведе в Ковалівці проти «Шахтаря». Можливо, цей стадіон став для вас фартовим. Як будете налаштовуватися на наступну гру?

– Гарне питання. Сподіваємося, нам пощастить. Буде важкий матч, і ті молоді футболісти, які гратимуть, отримають безцінний досвід.