Сабо: Петраков поламав схему, яку створив Шевченко

14-09-2021, 12:27

Екстренер збірної України Йожеф Сабо вважає, що наставнику Олександру Петракову потрібно прояснити ситуацію з хавбеком Русланом Маліновським.

«Я вважаю, що ситуація з Маліновським – втрата для збірної України. З одного боку, Петраков не правий. Він поламав схему з прекрасним півзахистом, яку створив Андрій Шевченко. За рахунок цього збірна вигравала багато матчів. Це на Євро не вийшло особливо, тому що Ярмоленко і Степаненко були після травм, Маліновський був втомленим, а Зінченко приїхав за тиждень до турніру».

«З іншого боку, якщо Петраков сказав Маліновському, що він не вписується в його схему, то бажання футболіста достроково покинути збірну зрозуміло. У будь-якому випадку, для збірної це втрата. На сьогодні сильніше за Маліновського гравця немає».

«Думаю, Петракову треба говорити з футболістом, пояснювати. Руслан образився, напевно, сказав сам, мовляв, не викликайте мене більше. Якщо він Петракову потрібен, тренеру доведеться йому дзвонити, якщо ні – розмови не вийде», – сказав Сабо.

Meta-ratings.com.ua