Шахтар з Інтером у Києві знову поділили очки

29-09-2021, 06:30

У матчі 2-го туру Ліги чемпіонів Шахтар у Києві зіграв внічию з Інтером.

Якби не два блискучих сейви П’ятова на 87-й хвилині, італійська команда цілком могла вивезти з Києва три очки. Спершу 37-річний голкіпер гірників парирував небезпечний удар Корреа з-за меж штрафного майданчика. А після розіграшу кутового він відбив м’яч, посланий ударом головою від де Врея. Ще один момент на передостанній хвилині основного часу не використав у «Інтера» Чалханоглу, який пробив поруч зі штангою.

В підсумку, з урахуванням минулого сезону Ліги чемпіонів, «Шахтар» і «Інтер» втретє поспіль зіграли внічию 0:0. А в нинішньому турнірі групового етапу обидві команди, як і раніше, голів ще не забивали.

«Шахтар» (Донецьк, Україна) – «Інтер» (Мілан, Італія)- 0:0.

«Шахтар»: Пятов – Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі (Кривцов, 78) – Степаненко, Майкон –  Педріньо, Алан Патрик (Марлос, 85), Соломон (Мудрик, 78) – Траоре (Тете, 14).

«Інтер»: Хандановіч – Шкріньяр, де Врей, Бастоні – Думфріс, Барелла, Брозовіч (Чалханоглу, 55), Весіно (Гальярдіні, 82), Дімарко (Перішіч, 82) – Джеко (Корреа, 55), Л. Мартінес (А. Санчес, 72).