Динамо завдяки дублю Сидорчука здолало Маріуполь

31-10-2021, 11:22

Динамо обіграло Маріуполь у стартовому матчі 13-го туру української Прем’єр-ліги.

На четвертій хвилині аутсайдер чемпіонату вийшов вперед завдяки голу Дмитра Мишньова з пенальті, але вже наступної атаки Сергій Сидорчук зрівняв рахунок дальнім ударом. Невдовзі Микола Шапаренко вивів уперед уже Динамо.

У другому таймі Сидорчук оформив дубль, знову класно пробивши здалеку. Маріуполь наприкінці гри скоротив відставання у рахунку зусиллями Владислава Клименка.

Динамо перемогло Маріуполь вдруге за чотири дні. У середу кияни обіграли команду Остапа Маркевича у 1/8 фіналу Кубка України (2:1).

Перемігши Маріуполь, лідер чемпіонату набрав 35 очок та відірвався від Шахтаря на шість балів. Приазовці залишаються на останньому місці в УПЛ.

У наступному турі Динамо вдома зіграє з Ворсклою, Маріуполь зустрінеться з Минаєм.

Маріуполь – Динамо – 2:3 (1:2)
Голи: Мишньов, 4 (пін.), Клименко, 90+2 – Сидорчук, 6, 68, Шапаренко, 29