Красюк назвав перевагу Усика перед Тайсоном Ф’юрі

13-10-2021, 20:13

Промоутер чемпіона світу за версіями WBA, IBF, WBO і IBO в суперважкій вазі Олександра Усика Олександр Красюк поділився думками з приводу поєдинку між володарем пояса WBC Тайсоном Ф’юрі і Деонтеєм Вайлдером.

“Ф’юрі переміг і зробив це заслужено. Перше, що мені не сподобалося, це форма Уайлдера. Він набрав додаткової ваги, через який не виглядав добре.

Він виглядав жахливо, дуже-дуже жахливо, тому що не міг впоратися зі своїм тілом. Вайлдер не звик до такого вазі і не відчував себе добре. У четвертому раунді з ним вже було покінчено, і до кінця поєдинку він практично виживав.

Ф’юрі виглядав свіжим, хоча мав зайву вагу. Тайсон краще пересувався, а його форма була набагато краще “, – зазначив менеджер.

При цьому Красюк заявив, що якщо Усик продемонструє свою техніку в бою проти Ф’юрі або Вайлдера, то суперники не зможуть створити йому особливих проблем.

“Повертаючись до Усику, обидва хлопці, Вайлдер і Ф’юрі, в тій формі, в якій вони провели цей бій, стануть солодким десертом для Олександра, адже жоден з них не показав боксерських умінь. Якщо Усик продемонструє свою техніку, я не думаю, що Ф’юрі або Вайлдер зможуть зробити з ним щось серйозне”, – наводить слова Красюка The Sun.