Кучер: Металіст не може пропускати такі голи

19-10-2021, 11:14

Наставник «Металіста» Олександр Кучер оцінив поразку 1:2 в матчі Першої ліги проти «Агробізнеса». Команда вперше програла в нинішньому сезоні.

– Перша поразка «Металіста» в сезоні. Прокоментуйте, будь ласка, матч. Чому не вдалося втілити задумане і чому такий результат?

– Не виграли – це і не вийшло у нас. На початку гри втратили концентрацію. Ми не маємо права пропускати такі голи, коли воротар віддає результативну передачу і весь час створює небезпеку біля наших воріт. Він гравець матчу сьогодні – воротар суперника. Щось створювати по такому полю було важко. Звичайно, хотіли, намагалися, але не вийшло. В кінці могли забити, але оборона зіграла своє: окопалися в штрафному майданчику і не давали нічого створити.

– Чи була якась недооцінка команди? Можливо, справа в психології?
– Ні, ми готувалися до цієї гри, пояснювали хлопцям, що команда, яка перебуває внизу турнірної таблиці, не відповідає своєму місцю. Хороша команда, багато кваліфікованих гравців, в минулому сезоні вони вдало грали, показували успішні результати. Напевно, сподівалися навіть на вихід у Прем’єр-лігу, але щось у них не вийшло. Ми концентрацію втратили на початку гри, отримали непотрібний гол, і він вже все зламав.

 ФК Металіст