Петєв: Перші 25 хвилин? Сподіваюся, більше не побачу таку гру

13-10-2021, 10:28

Головний тренер Боснії і Герцеговини Івайло Петєв прокоментував нічийний результат у матчі відбору ЧС-2022 із командою України (1:1):

– Команда багато шансів не реалізувала сьогодні. Чому не змогли перемогти?

– Матч був важкий, я незадоволений першими 25 хвилинами. Ми пропустили легкий гол, вхід в гру був важким. Сьогодні не змогли реалізувати кілька шансів. Але вітаю хлопців з результатом, ми грали без 3-4 основних гравців, за місяць всі будуть в строю.

– Були дві жовтих картки, після яких боснійські гравці не могли себе вільно почувати на полі. Чи це якось вплинуло на результат?

– Не хочу коментувати тему суддівства, вони знають, за що заробили попередження. Перші 25 хвилин – сподіваюся, більше не побачу таку гру. Були можливості ще забити, але зараз це вже статистика.

– Ви так раділи після матчу, задоволені результатом? І хто буде фаворитом в боротьбі за друге місце?

– Я не дуже задоволений, взяли тільки 1 очко. Був щасливий, що в другому таймі краще грали. Про друге місце – припускаю, що ми, фіни і українці мають на це шанси. У нас вдома 2 матчі, ми можемо його здобути.

– На кого з українців більше звертали увагу? В українців не грали і Зінченко, і Маліновський.

– Українська збірна сильна, це робота багатьох років. Я слідкував за роботою Шевченка, в цю команду вкладена важка праця. Не хочу згадувати окремих гравців, збірна України міцна, і в перспективі в ній будуть гравці світового рівня.

– Що буде чекати на збірну України у виїзному матчі?

– 100% буде важко. Думаю, що ні нам, ні вам не буде легко. Два матчі до кінця – це великий тиск.

Sport.ua