Саленко розповів, чому Супряга провалив гру з Барсою

22-10-2021, 15:21

Колишній нападник київського «Динамо» Олег Саленко розібрав проблему нападників в київському клубі на прикладі матчу з «Барселоною» в Лізі чемпіонів (0:1).

«У минулій грі УПЛ Луческу замінив Супрягу, тому що форвард недопрацьовує в захисті. В таких іграх чемпіонату України нападнику треба дати повну свободу. Ти граєш з посередньою командою, дай йому можливість щось робити самому, обігрувати. А Луческу його покарав.

Супряга вийшов на гру з «Барселоною» і було видно, що він завжди сідав, він не прагнув в атаку. Ось це для нападника неприємна помилка. Зрозуміло, що команда повинна показувати цільну гру, але при цьому треба давати нападаючому повноту дій. Нехай він влазить, намагається обіграти, втрачає м’яч – нічого страшного. А в цій грі такого не було.

Гармаш в нападі? Навіть не хочу говорити про це. Це гравець середини поля, який звик вирубувати, обрізати, відкриватися. Це не нападник. У матчі з «Барселоною» його випустили, щоб контролювати середину поля. «Динамо» поки не може забити в матчах Ліги чемпіонів і це починає напружувати Луческу. У домашній грі нам втрачати вже нічого, ось тут і побачимо», – сказав Саленко.

Sport.ua