П’ять українських біатлоністів перехворів на COVID-19

23-11-2021, 20:08

На заключному тренувальному зборі в норвезькому Бейтостолені чоловічу збірну України з біатлону спіткала невдача. Незважаючи на те, що всі спортсмени були щеплені, у команді стався спалах захворювання на COVID-19, через що вся запланована робота опинилася під загрозою зриву.

Перші ознаки хвороби з’явилися у Артема Прими та Сергія Семенова, які проживали в одній кімнаті, а також масажиста команди Дмитра Пухова. Далі з різницею у кілька днів захворіли Тарас Лесюк, Артем Тищенко та Руслан Ткаленко. У всіх спортсменів спостерігалася підвищена температура та легке нездужання.

Через цю ситуацію команді навіть довелося залишити Бейтоштолен і переїхати до Трюсіля, щоб продовжити повноцінну лижну підготовку. Втім, трьом спортсменам таки вдалося не заразитися і продовжити тренувальний процес рано-вранці або пізно ввечері. Йдеться про капітана команди Дмитра Підручного, а також Богдана Цимбала та Антона Дудченка. Саме ці три спортсмени, а також два біатлоністи команди «Б» виступлять на першому етапі Кубка світу в Естерсунді.