Усик розраховує на чесне суддівство в бою з Джошуа

24-11-2021, 10:37

Олександр Красюк, промоутер Олександра Усика, вважає, що у реванші проти Ентоні Джошуа одним з трьох рефері знову буде українець, тож боксер розраховує на справедливе суддівство.

– Ще років 10 тому ми говорили про таке поняття як «чисто німецьке суддівство», коли будь-який боксер, який приїжджає до місцевого чемпіона, повинен був точно також домінувати в рингу, щоб здобути перемогу рішенням суддів. Чи є передумови говорити про британське суддівство?

– На рівні таких поєдинків – ні. Це ж репутація для кожного судді. Він може віддати перевагу в якомусь спірному чи близькому раунді чемпіону чи співвітчизнику, але не робити так, як роблять у аматорському боксі, у професійному не прийнято.

– Є відчуття, що у реванші Усик має виглядати не менш переконливо у рингу, щоб здобути перемогу. Чи є у вас таке ж переконання?

– Завжди це треба робити. Незалежно від поєдинку та незалежно від того, де він проходить. Чи буде він в Україні, Великій Британії чи Саудівській Аравії. Для перемоги ти маєш зробити все, щоб ні в кого не виникало сумнівів.

Щодо суддів, то буде, швидше за все, як і в першому бою – один суддя українець, інший з Великобританії та третій – нейтральний, – сказав Красюк.

За підсумками першого поєдинку всі судді віддали перевагу Усику. Україну репрезентував рефері Віктор Фесечко.

Sports.ru