Ворскла розгромила Маріуполь і піднялася на третє місце

22-11-2021, 08:43

Ворскла у Полтаві розгромила Маріуполь (5:1) у матчі 15-го туру української Прем’єр-ліги.

Головним героєм матчу став люксембурзький півзахисник Ворскли Олів’є Тілль, який забив 2 м’ячі і зробив 2 гольові передачі. Вже на 22-й хвилині він оформив дубль, а після перерви з його передач забивали Іван Пешич та Йоонас Тамм. Ще один м’яч на рахунку Руслана Степанюка.

У складі гостей єдиний гол на 62-й хвилині забив Дмитро Топалов.

Завдяки цій перемозі Ворскла із 31 очком піднялася на третє місце. Маріуполь із 7 балами залишається на самому дні таблиці.