Збірна Україна на виїзді переграла Боснію і Герцеговину

16-11-2021, 23:56

В останньому матчі групового етапу відбору на ЧС-2022 збірна Україна грала на виїзді проти Боснії і Герцеговини.

На початку матчу українці двічі підступно пробили. А далі стала більш монотонна гра і було хвилювання за результат. Наприкінці першого тайму українців неймовірно виручив Бущан. У другому таймі матчу підопічним Петракова вдалося вирвати перемогу. На 59-ій хвилині Зінченко відкрив рахунок після передачі Циганкова.

А на 79-ій хвилині свіжі гравці української збірної створили другий гол – Шапаренко виконав суперпередачу на Довбика, який реалізував вихід один на один з голкіпером суперника – 2:0. Франція тим часом теж забила вдруге. Тож  збірна України пройшла до плей-оф, де буде не сіяною і де зіткнеться ще з двома суперниками.

Боснія і Герцеговина – Україна 0:2 (0:0) (Зінченко 59, Довбик 79)

Боснія і Герцеговина: Васіл – Сушіч, Ковачевіч, Гаджикадуніч, Ахмедходжіч – Гояк (Цімірот 64), Хаджиахметовіч (Наліч 71), Прчіч (Круніч 64) – Менало (Превляк 71), Деміровіч (Кодро 80), Стевановіч

Україна: Бущан – Соболь (Шапаренко 64), Матвієнко, Забарний, Тимчик – Степаненко, Зінченко, Маліновський (Сидорчук 81) – Циганков (Зубков 75), Яремчук (Довбик 75), Ярмоленко (Караваєв 81)

Попередження: Деміровіч 66 – Забарний 66