Юрій Вірт: Ми подарували два м’ячі Динамо

05-12-2021, 15:34

Зустріч пройшла у Луцьку та завершилася поразкою рівненської команди з рахунком 0:3.

“Коли ми приїхали та побачили цей газон, ми зрозуміли, що буде дуже багато боротьби та футболу буде мало. У першому таймі ми програли 0:1 і було тяжко, тому що Динамо агресивніше було, більше з м’ячем грали. Дуже легко дали забити.

У другому таймі треба було грати простіше, більше треба було грати довгими передачами, як це робило Динамо. Можу сказати, що ми подарували два м’ячі Динамо у другому таймі.

Є питання до гравців щодо пропущених м’ячів, а якщо брати загалом, то була бойова гра, але треба забивати. Без забитих м’ячів важко перемагати.

Матчі із такими командами показують наші проблеми, треба працювати. Незабаром буде перерва, виходитимемо на трансферний ринок і посилюватимемося. Нам важко боротися із такими командами.

Потрібно бути професіоналами у всьому. Потрібно готувати поле, це Прем’єр-Ліга. Повинне накриватись поле. Проблема в тому, що ми орендуємо цей стадіон, але треба готувати поле, щоб футболісти грали в комфортних умовах, а не бігали льодом.

Тож нехай готують поле, щоб гравці не мучилися, а грали у футбол. Потрібно займатися, є керівники, нехай їдуть, включають підігрів або накривають поле, це має бути професійно. Не може бути, що приїжджають команди УПЛ і страждають на полі. Думаю, що всі задоволені тим, що ніхто не отримав травми”, – сказав Вірт в ефірі телеканалу “Футбол 1”.

У поточному сезоні УПЛ Верес посідає восьме місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 22 очки.

У найближчому турі рівненська команда зіграє із Рухом. Поєдинок пройде 11 грудня та розпочнеться о 17:00.