Динамо крупно перемагає у стартовому спарингу року

22-01-2022, 09:13

У стартовому поєдинку 2022 року київське “Динамо” впоралося з клубом із глибин іспанського футболу, забивши чотири голи в заключну третину зустрічі.

Головні події у зустрічі відбулися за останні півгодини, коли голи нарешті прийшли. Перші три результативні удари на свій рахунок записали вінгери киян Циганков і де Пена: у двох перших випадках це були флангові передачі від Кулача та Тимчика відповідно, а у третьому Віктор отримав м’яч у вільній зоні на правому краю штрафного майданчика, звідки й пробив. Останній м’яч у зустрічі “Динамо” організував Кулач, перехопивши м’яч у чужому штрафному майданчику та відкотивши на порожні ворота Буяльському.

Вже завтра на “Динамо” чекає спаринг з люксембурзьким клубом “Уніон”. Початок гри о 18:00.

“Динамо” (Київ, Україна) – “Атлетіко Пульпіленьйо” (Пульпі, Іспанія) 4:0
Голи:
Циганков 66, де Пена 76, Циганков 77, Буяльський 87
“Динамо” перший тайм: Бойко – Кендзьора, Бурда, Шабанов, Дубінчак (Вівчаренко 42) – Сидорчук, Шепелєв – Антюх, Гармаш, Вербіч – Супряга.
“Динамо” другий тайм: Моргун – Тимчик, Боль, Сирота, Вівчаренко – Бражко, Шапаренко – Циганков, Буяльський, де Пена – Кулач.