Олександр Хацкевич: У Миколенка має вийти в АПЛ

13-01-2022, 20:16

Колишній головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич поділився очікуваннями від виступів 22-річного українського захисника Віталія Миколенка в АПЛ. Нещодавно Миколенко перейшов з «Динамо» до «Евертона».

— Як оціните перехід Віталія Миколенка до «Евертона»? Це плюс чи великий ризик для молодого футболіста з огляду на те, що в Англії не заграли Шевченко та Ярмоленко?
— Перехід до АПЛ у 22 роки — це безумовний плюс для Віталія як футболіста. Шевченко та Ярмоленко — це зовсім інші історії. Можна навести інший, позитивніший приклад — Олег Лужний. Він перейшов до АПЛ з «Динамо» у досить зрілому віці і чудово грав в «Арсеналі», ставши чемпіоном Англії.

Знаючи Віталія, скажу, він вміє слухати тренера та переносити на поле те, що ти йому кажеш. В АПЛ у нього має вийти.

— За вас Миколенко дебютував у першій команді «Динамо». Розкажіть, чим він вас вразив?
— Було багато скептиків, коли Віталій почав грати у такому ранньому віці (Миколенко дебютував за першу команду «Динамо» у 18 років — прим. ред.). На той час на цій позиції у «Динамо» були ще Михайличенко, Вантух та Дубінчак. Але Віталій переконав тим, що, незважаючи на помилки, яких іноді припускався, залишався завжди комунікабельним. При аналізі гри він сприймав індивідуальну розмову не як критику, а як допомогу. Це в ньому подобалося.

Хацкевич очолював «Динамо» з 2017 до 2019 року.

 FanDay