Олімпійські ігри-2022: розклад матчів хокейного турніру

15-01-2022, 11:10

З 9 по 20 лютого у Пекіні на зимових Олімпійських іграх-2022 відбудеться чоловічий хокейний турнір.

У хокейному турнірі візьмуть участь 12 хокейних збірних – це 8 найкращих збірних згідно з рейтингом IIHF після ЧС-2020 (Канада, ОКР, Фінляндія, Швеція, Чехія, США, Німеччина та Швейцарія), 3 збірні (Данія, Латвія та Словаччина), які перемогли в олімпійській кваліфікації та збірна Китаю як країна, яка проводить зимову Олімпіаду.

На груповому етапі олімпійського турніру збірні розподілені на три групи по чотири команди, кожна з яких проведе по три матчі – з кожної у своїй групі. Переможці груп, плюс одна збірна, яка показала найкращий результат серед команд, що не посіли перші місця в групах, одразу виходять до чвертьфіналу. Інші 8 команд за вихід до чвертьфіналу грають у кваліфікаційному раунді, пари якого формуються за принципом найвищий із найменшим у загальному рейтингу.

Склади груп турніру:

Група А. США, Китай, Канада, Німеччина

Група В. ОКР, Швейцарія, Чехія, Данія

Група С. Швеція, Латвія, Фінляндія, Словаччина

Розклад матчів хокейного турніру

Груповий етап

1-й тур

9 лютого (середа)

10:40. Група В. ОКР –  Швейцарія

15:10. Група В. Чехія – Данія

10 лютого (четвер)

06:15. Група С. Швеція –  Латвія

10:40. Група С. Фінляндія – Словаччина

15:15. Група А. США –  Китай

15:15. Група А. Канада – Німеччина

2-й тур

11 лютого (п’ятниця)

06:15. Група В. Данія – ОКР

10:45. Група В. Чехія – Швейцарія

10:45. Група С. Швеція –  Словаччина

15:15. Група С. Латвія – Фінляндія

12 лютого (субота)

06:15. Група А. Канада – США

10:45. Група А. Німеччина –  Китай

3-й тур

15:15. Група В. ОКР –  Чехія

15:15. Група В. Швейцарія – Данія

13 лютого (неділя)

07:15. Група С. Словаччина – Латвія

10:45. Група С. Фінляндія – Швеція

15:15. Група А. Китай –  Канада

15:15. Група А. США –  Німеччина

Плей-оф

15 лютого (вівторок). Плей-оф. Кваліфікація

06:15. ? – ?

06:15   ? – ?

10:45   ? – ?

15:15   ? – ?

16 лютого (середа). Чвертьфінали

06:15   ? – ?

08:00   ? – ?

10:45   ? – ?

15:30   ? – ?

18 лютого (п’ятниця). Півфінали

06:15   ? – ?

15:15   ? – ?

19 лютого (субота). Матч за третє місце

15:15   ? – ?

20 лютого (неділя). Фінал

06:15   ? – ?