Динамо вирвало перемогу, програючи 0:2 сербам

03-02-2022, 08:16

2 лютого київська команда Динамо зіграла із клубом Чукарічкі. На цей час команда посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Сербії.

На 16-й хвилині Раконьяк виграв верхову боротьбу у Сироти та замкнув передачу Савіча з лівого флангу. За мить Чолович відправив другий м’яч у ворота Динамо.

Підопічні Мірчі Луческу перевернули сценарій матчу у другому таймі. На 70-й хвилині Голкіпер Чукарічек парирував удар Шапаренка з 11-метрової позначки, проте після добивання Миколи м’яч все ж таки перетнув лінію воріт.

За дві хвилини відзначився Буяльський, скориставшись передачею Вітіньо.

На 83-й Вітіньо забив третій м’яч у ворота Чукарічек. Бразилець прийняв м’яч поблизу штрафного майданчика після закидання Сидорчука з центру поля, розібрався з Роганом і відправив сферу під дальню штангу.

Контрольний матч

Динамо – Чукарічкі – 3:2

Голи: Раконьяк, 16 (0:1). Чоловіч, 17 (0:2). Шапаренко, 70 (1:2). Буяльський, 72 (2:2). Вітіньо, 83 (3:2).