Тренер Прикарпаття: арбітри нас убивали

16-07-2020, 09:10

Головний тренер «Прикарпаття» Володимир Ковалюк в ефірі телеканалу Футбол 1 прокоментував суддівство після поразки в 24-му турі першої ліги від «Інгульця» (0:1).

«Не радує тільки таке шоу, яке є на футбольному полі в плані суддівства. Думаю, що сьогодні нас убивали. Ви ж це самі бачили. Арбітри хоч би закрилися в суддівській кімнаті. Я стояв в перерві, де вони переодягаються.

Вони кажуть: «Зараз ми когось із них виженемо, у них картки є». Як таке може бути? Де той Київ, що про суддівство говорить? Обіграйте спокійно 1:0 або 2:0. Нас на одного менше. Але вигадувати пенальті», – сказав Ковалюк.

Арбітром матчу був Іван Бондар.

Господарі перемогли завдяки пенальті на останній компенсованій хвилині. Також у другому таймі арбітр видалив одного з гравців і головного тренера «Прикарпаття».