Сокіл веде переговори про перехід до чемпіонату Польщі

23-06-2022, 12:22

Керівник спортивного відділу Федерації хокею України Юрій Кириченко розповів, що ХК Сокіл веде переговори про виступи у чемпіонаті Польщі.

Але ФХУ хоче, щоб кияни грали і у чемпіонаті України, якщо він стартує.

«Перемовини щодо виступу Сокола в чемпіонаті Польщі справді ведуться. Федерація хокею України сприяє киянам у ході переговорного процесу. Але з умовою, що Сокіл паралельно має виступати і в нашому національному чемпіонаті. Усвідомлюючи всі ризики, пов’язані з успішністю такого поєднання. Зрозуміло, що грати на два фронти однією командою нереально фізично. В Польщі команди за сезон проводять у межах 40 матчів. Таку ж кількість треба відіграти і в чемпіонаті України. 80 поєдинків – то енхаелівське завантаження. З урахуванням, що ні тут, ні у Польщі ніхто розкладу матчів Сокола не співставлятиме і не адаптуватиме його до задіяності в інших турнірах».

«Ось торік трійка молодих хокеїстів киян – Михайло Сімчук, Денис Гончаренко і Данило Коржилецький – час від часу виступали за команду в Молодіжній хокейній лізі. Але не у всіх матчах, а лише в тих, у яких існував ризик втрати очок. І при цьому вони пропускали поєдинки дорослого чемпіонату України».

«Одним словом, вирішувати, однією чи двома командами в різних турнірах виступати, має вирішувати керівництво Сокола. Ми розуміємо, що для національної збірної в умовах, коли рівень національного чемпіонату впаде, буде ліпше, щоб кияни, в складі яких є багато кандидатів у головну команду країни, грали в конкурентніших змаганнях. Але стимулювати чи забороняти участь Сокола в закордонному чемпіонаті не будемо», – сказав Кириченко.

ФХУ