Світоліна: Зроблю все, щоб допомогти Україні

09-06-2022, 13:15

Українська тенісистка Еліна Світоліна, яка стала другим амбасадором фандрайзингової платформи United24, розповіла детальніше про цю ініціативу.

«Вчора у мене був Zoom-дзвінок із президентом України Володимиром Зеленським. Прекрасна новина: тепер я офіційно стала послом платформи для збирання коштів UNITED24.

Я завжди пишалася тим, що я українка та приносила перемоги для своєї батьківщини. Сьогодні, коли вона зіткнулася з настільки підлим, жорстоким і нещадним ворогом, я теж не осторонь.

Я зроблю все, що в моїх силах, щоб допомогти своїй країні виграти найважливішу битву. Цього разу – поза тенісним кортом.

Для мене велика честь стати частиною ініціативи, яка дає людям надію, допомагає їм вижити та боротися. Українським лікарям та парамедикам, які ризикують життям, що рвуться в зони бойових дій, щоб рятувати життя, потрібні медичні засоби та сучасне обладнання. Я дуже поважаю і підтримую цю щоденну жертву, тому маю намір зосередити свою діяльність саме на цьому.

Разом із моїм українським колегою Андрієм Шевченком, який приєднався до платформи раніше, ми зробимо все можливе, щоб об’єднати світову спільноту навколо підтримки напряму «Медична допомога», – сказала Світоліна.